a

Vítejte na novém webu Moravsko-slezského krajského atletického svazu. Věříme, že zde naleznete veškeré potřebné aktuality a informace o atletické aktivitě v našem regionu.

Závodní 2891/86,
703 00 Ostrava - Vítkovice
+420 724 094 796
ssk.vitkovice@volny.cz
2052 m

Atleti spolu a Virtuální běh

Na středu 2. 6. připravuje Český atletický svaz celorepublikovou sportovně společenskou akci „Atleti spolu – Den s českou atletikou“. Ta volně navazuje na loňské „Spolu na startu“, tentokrát však nepůjde výhradně o závody, nýbrž o různé typy akcí na míru připravené samotnými oddíly. Cílem je projevení jednoty atletického hnutí v ČR, oficiální zahájení atletické sezóny a restart atletiky po nelehkých dobách způsobených pandemií. Součástí akce je i celorepublikový Virtuální běh.

O možnostech vlastního zapojení se do akce již byly oddíly informovány ze strany ČAS i krajského managera, momentálně se v rámci MS kraje zapojilo 12 oddílů. Přihlášky k akci však byly prodlouženy do 21.5., je tedy stále možné do projektu vstoupit. Důležitou novinkou je možnost v rámci akce uspořádat i oficiální závod, neboť byly opět spuštěny amatérské soutěže (byť s řadou omezení).

Oddílům, které se již zapojily, případně těm, které se hodlají přihlásit dodatečně, poskytuje ČAS editovatelné propagační materiály – ke stažení je naleznete v odkazech níže:

PLAKÁT | PLAKÁT K TISKU | PLAKÁT K VYPLNĚNÍ | PLAKÁT PRO WORD